Baner reklamowy na stronach internetowych

Reklama banerowa na stronach internetowych istnieje od końca lat 90-tych. Jest to forma reklamy, która jest obecna na prawie każdej stronie internetowej. Banery reklamowe są używane, aby pomóc promować firmę, produkt lub usługę. Mogą one być również wykorzystywane do promowania wydarzenia, sprzedawać bilety, a nawet poprosić o darowizny i wolontariuszy dla sprawy.

 

Banery reklamowe są bardzo skuteczne, ponieważ są one bardzo tanie i łatwe do stworzenia. Wszystko czego potrzebujesz to aparat cyfrowy, niektóre oprogramowanie do edycji zdjęć, i można tworzyć własne banery reklamowe. Z wszystkich wolnych szablonów projektowych dostępnych online nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności, aby stworzyć profesjonalnie wyglądające reklamy. Można również użyć własnych zdjęć i obrazów w reklamie, tak że pasuje do tematu witryny lub projektu.

 

Banery reklamowe są we wszystkich rozmiarach (prostokątne, kwadratowe i pionowe) od 100×100 pikseli do ponad 300×250 pikseli w rozmiarze. Rozmiar banera określi, ile razy można go zobaczyć na różnych stronach internetowych. Na przykład, jeśli masz 300×250 pikseli baner reklamowy obracający się przez sześć stron internetowych, będzie on widziany 1200 razy w ciągu miesiąca. Jeśli chcesz zwiększyć całkowitą liczbę wyświetleń spróbuj użyć różnych rozmiarów banerów obracających się na różnych stronach w całym serwisie.

Więcej informacji na: adverther.pl.