Garderoba początkującej fanki jogi — co włożyć na zajęcia?

Niedawno zaczęłaś przygodę z jogą, ale jak dotąd nie udało ci się znaleźć odpowiedniego stroju? Zdecydowanie czas to zmienić, ponieważ wygodne ubrania to klucz do prawidłowego wykonywania ćwiczeń i czerpania przyjemności z treningu. Sprawdź, jakie elementy garderoby są polecane kobietom, które uczęszczają na zajęcia z jogi.

 

Legginsy

Przylegające do ciała legginsy to jedna z najlepszych opcji dla fanek treningów jogi. Brak materiału plączącego się między nogami pozwala na skupienie się w pełni na prawidłowym ułożeniu ciała. Warto również postawić na rozciągliwą tkaninę, która umożliwi wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych póz. Modele ze strony https://second-you.com/pl/ są też przewiewne, co jest niezmiernie ważne podczas aktywności fizycznej.

 

Top

Idealny top do jogi powinien być niczym druga skóra. Oznacza to, że powinien zapewniać pełną swobodę ruchów, nie przeszkadzać podczas ćwiczeń i nie podrażniać skóry. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się zwłaszcza modele z wbudowanym biustonoszem dostępne w ofercie sklepu online marki Second You. Dzięki takiemu topowi nie trzeba szukać dodatkowej bielizny. Ponadto znika problem wystających spod bluzki ramiączek stanika.

 

Body

Ciekawą alternatywą dla popularnych dwuczęściowych strojów do jogi może być body. W przypadku zajęć w szkole jogi warto włożyć na nie spodnie dresowe bądź legginsy. Z kolei w domowym zaciszu można śmiało ćwiczyć nawet w samym body. Jednoczęściowy kostium powinien być dopasowany do ciała, dzięki czemu zapewni pełną swobodę ruchów podczas treningu jogi.