Jakie lampy do industrialnego wnętrza?

 

 

Wybór oświetlenia to ważny etap aranżacji mieszkania. Lampy nie tylko tworzą komfortowe warunki w przestrzeni mieszkalnej, ale także dodają jej charakteru. Odpowiednio dobrane stanowią ciekawą ozdobę wnętrza. Jakie lampy pasują do industrialnych pomieszczeń?

 

Materiały, które łączą surowość i elegancję

 

Styl industrialny lubi przestronne wnętrza, designerskie dodatki i minimalizm w każdej postaci. W loftowych wnętrzach rządzi surowość, która jest kwintesencją najwyższej elegancji i wyrafinowania. Industrialną stylistykę doskonale podkreślają naturalne materiały. Świetnym rozwiązaniem do takiej przestrzeni są lampy wykonane z betonu lub aluminium malowanego proszkowo. 

 

W industrialnych wnętrzach znakomicie sprawdzają się drewniane lampy. Drewno przełamuje surowość wystroju. Nadaje mu ciepły i przytulny charakter. 

 

Industrialne kształty lamp 

 

Oświetleniem charakterystycznym dla stylu industrialnego są dekoracyjne żarówki na długich kablach. Te proste lampy perfekcyjnie wpisują się w surowy klimat loftów.

 

Styl industrialny lubi też geometryczne kształty. Klasyczne plafony czy minimalistyczne, prostokątne kinkiety w stonowanych kolorach doskonale dopełnią loftowe wnętrze. 

 

Designerskie lampy w industrialnym stylu znajdziesz na stronie https://loftlight.pl/. Propozycją firmy są surowe żarówki, eleganckie plafony, modne kinkiety oraz najróżniejsze lampy wiszące, stołowe i podłogowe. Oferowane produkty tworzone są ręcznie w polskich pracowniach ze starannie wyselekcjonowanych materiałów – w tym z drewna, stali nierdzewnej, betonu czy aluminium. Lampy LOFTLIGHT to najwyższa jakość, niebanalny design i nieprzeciętna wytrzymałość!