Kolorowe drzwi wejściowe?

Zdecydowanie rozważyłabym kolorowe drzwi wejściowe, gdyby były moje, ale rzeczywistość jest taka, że nie są. Właściciel tego domu mieszka w okolicy, w której wiele osób ceni sobie prywatność i bycie na uboczu. Gdybym ja też mieszkała w tej okolicy, prawdopodobnie też chciałabym, aby moje kolorowe drzwi były ukryte.

 

Kolorowe drzwi wejściowe mogą być okazją do pokazania swojego osobistego stylu, ale mogą też zwrócić uwagę na Ciebie, a może nawet na Twoich sąsiadów. Jeśli masz coś, o czym nie chcesz, by inni wiedzieli – niechlujny garaż wypełniony starymi meblami lub schron przeciwbombowy za domem – kolorowe drzwi mogą przyciągnąć uwagę, której wolałbyś nie mieć.

 

Ważne jest, aby myśleć o potrzebach swoich sąsiadów, kiedy podejmujesz decyzje, takie jak to, czy pomalować drzwi wejściowe. To miłe, jeśli twoi przyjaciele uwielbiają sposób, w jaki ozdabiasz swój dom, ale jeśli twoi sąsiedzi nienawidzą tego, co robisz, może warto albo ponownie rozważyć, albo przenieść się do dzielnicy, w której wszyscy mają podobne gusta.