Ładowarki do iPhone i wszystko co musisz o nich wiedzieć

Świat ładowarek jest rozległy i zagmatwany, ale jest kilka rzeczy, które mogą pomóc Ci nadać mu sens. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że ładowarka iPhone nie jest taka sama jak ładowarka iPad. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego i kończy się z kilku różnych rodzajów ładowarek wszystkich leżących wokół ich domu, z których żaden nie pasuje do konkretnego urządzenia.

 

Strona Apple wymienia cztery rodzaje ładowarek, które są kompatybilne z iPhonem:

 

-iPad Charger: To przychodzi z iPadem, i jest większy niż ładowarka iPhone. Jest to również 120W, podczas gdy ładowarka iPhone jest 30W.

 

-Ładowarka iPhone’a: To jest to, co przychodzi w pudełku z telefonem, i jest mniejszy niż ładowarka iPad. Można powiedzieć, czy masz ten rodzaj ładowarki, ponieważ ma mały piorun na boku, w przeciwieństwie do innych kabli ładowania, które mają duży piorun.

 

-USB Power Adapter dla iPhone: To nie jest ładowarka sama w sobie, ale może być używana do ładowania telefonu poprzez podłączenie do ściany i podłączenie telefonu do niego za pomocą kabla USB. Jest to przydatne, jeśli jesteś w podróży i chcesz naładować swój telefon bez przenoszenia wielu kabli.

Dowiedz się więcej na stronie: supertechnology.pl