Modne kolory na jesień 2022

Jesień to doskonały czas, aby zaktualizować swoją garderobę o świeże nowe spojrzenia, które odzwierciedlają zmianę sezonu. Oto kilka najgorętszych kolorów jesieni, które będziesz chciała włączyć do swojej garderoby w tym roku:

 

Jeśli chodzi o modę, nic nie jest bardziej modne niż rześki, czysty wygląd. Spraw, aby Twoja garderoba pracowała dla Ciebie dzięki parze dżinsów i białemu topowi. Rozjaśnij swój wygląd czerwonym paskiem lub szalikiem, albo dodaj trochę pikanterii parą butów w panterkę. Wspaniała para butów sprawi, że każdy strój będzie się wyróżniał, więc nie szukaj dalej niż czarne, brązowe i szare buty, aby rozszerzyć swoją garderobę.

 

W przypadku jesiennych ubrań możesz być naprawdę kreatywna. Pokaż trochę osobowości wybierając ubrania w odważnych kolorach, takich jak różowy, fioletowy, pomarańczowy i żółty. Szukaj odważnych nadruków i ciekawych detali, takich jak frędzle, które na pewno zostaną zauważone, gdy wejdziesz do pokoju. Możesz również łączyć wzory i tekstury, aby uzyskać artystyczny wygląd, który jest idealny dla modnej bohemy w każdym z nas.

 

Świetna para dżinsów nigdy nie wyjdzie z mody – zamiast wybierać chude dżinsy tej jesieni, spróbuj czegoś z odrobiną dodatkowego polotu, np. dżinsów z wysokim stanem lub polarem.

Zobacz więcej: detaille.pl