Najlepsze motory dla kobiet

Najlepsze motocykle dla kobiet niekoniecznie są najlepszymi motocyklami dla wszystkich. To powiedziawszy, istnieją pewne zdecydowane trendy, które pojawiają się, gdy patrzysz na najlepsze wybory w ocenach motocykli, recenzjach i dyskusjach wokół sieci. Większość z tych motocykli to ciężkie krążowniki lub motocykle turystyczne. Ogólny konsensus wśród kierowców wydaje się być taki, że te motocykle są wystarczająco wytrzymałe, aby przetrwać lata zużycia i nadal czuć się bezpiecznie podczas jazdy, a także są wystarczająco wygodne na długie wycieczki.

 

Harley-Davidson ma tendencję do przewodzenia liście najpopularniejszych marek wśród kobiet, z 883 Sportster i 883 Iron jako ulubionymi. Mają one sportowy wygląd, ale także klasyczny styl, który sprawia, że są trwałe i ponadczasowe.

 

BMW R 1200 GS to kolejny faworyt wśród kobiet, co ma sens, ponieważ jest to ulubiony motocykl dla mężczyzn. Jest wygodny na długie wycieczki, ma dobrą prędkość przelotową (do 100 mph) i ma świetne prowadzenie dzięki podwoziu zaprojektowanemu przez BMW. Naprawdę jedyną wadą jest to, że niektórzy uważają go za cięższy niż by chcieli – jest po stronie większych motocykli, ale został również zaprojektowany z myślą o samooczyszczaniu się z brudu.