Odpylacze modułowe

Oszczędność energii oraz podniesienie skuteczności prac przy równoczesnym kontrolowaniu klasy powietrza we wnętrzach jest niezależnym elementem kierowania zakładem. Odpylacze, niezależnie od tego, czy są stosowane do kontroli zabrudzeń, czy te do pozyskiwania artykułów, mogą mieć epływ na wszelkie owe zakresy. Z tymi kłopotami, z całą stanowczością idealnie poradzą sobie odpylacze modułowe. Wykorzystywany do rozmaitych przeznaczeń połączonych z kontrolą zabrudzeń oraz odbieraniem artykułów.

Odpylacze modułowe oraz ich wykorzystanie

Odpylacze modułowe dedykowane są do odpylania mechanizmów produkcyjnych, w jakich występują pyły suche oraz sypkie. Służą też do filtracji gazów występujących przy spawaniu oraz cięciu metali. Można je wykorzystywać we wszelkich dziedzinach oraz branżach przemysłu. Dzięki systemowi modułowemu można odpylacze dostosowywać do zmieniających się realiów połączonych z rozszerzeniem produkcji czy innymi liniami technicznymi.
Odsysanie pyłów zawieszonych dokładnie w miejscu ich powstania czy przy maszynie produkcyjnej.

Jak funkcjonują?

Poziome filtry workowe funkcjonują w podłożu o sprawdzoną oraz niezwykle efektywną metodę filtracji, z zastosowaniem rozmaitego typu woreczków z najdoskonalszej klasy włóknin filtracyjnych. Produkt woreczka wybierany jest samodzielnie we współzależności od aplikacji, do jakiej założony jest filtr – od niezwykle znanych rodzaju poliester, aż do rozwiniętych włóknin szklanych z błonami teflonowymi, z rozmaitymi typami obróbek powierzchniowych. Dostępne produkty gwarantują filtrację gazów do temperatury 260°C. We współzależności od wykorzystania, poziome modułowe filtry workowe, wykonane są ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie czy ze stali nierdzewnej.