Róż do policzków – dlaczego warto używać?

Rumieniec jest pięknym dodatkiem do twarzy kobiety – nadaje odcieniowi skóry lekki, różany blask, który może rozjaśnić całą twarz i sprawić, że będzie wyglądać szczęśliwiej. Ale mimo że rumieniec jest obecny od czasów starożytnego Rzymu w takiej czy innej formie, wiele osób nie wie, dlaczego powinno się go używać. Oto kilka powodów:

 

Blush jest doskonałym komplementem dla każdego rodzaju makijażu, i może złagodzić lub komplementować odważniejsze spojrzenia. Może być również stosowany w miejsce szminki dla bardziej naturalnego wyglądu. Ludzie często zapominają o różu do policzków, ale jest to prosty sposób na odświeżenie wyglądu bez konieczności wydawania pieniędzy na coś nowego. Róż nie musi być ani drogi, ani skomplikowany – spróbuj wycisnąć odrobinę wysokiej jakości szminki na grzbiet dłoni, a następnie zanurzyć w niej pędzel do różu. Mieszaj, aż uzyskasz efekt, który najbardziej Ci odpowiada!

 

Róż dodaje również życia Twojej twarzy i sprawia, że wyglądasz na bardziej rozbudzoną i pełną życia. Zdjęcie „po” powyżej pokazuje, jaką różnicę może zrobić odrobina różu!